CHP Milletvekili Haluk Pekşen’in fotoşopu ‘patladı’

173

CHP Milletvekillerinin sosyal medyada paylaştığı bir iddia daha yalan çıktı. Haluk Pekşen’in paylaştığı ” Arnavut ciğeri satıcılığından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na, hanedan sizin yiyin efendiler.” yazılı twitteki görsel yalan çıktı.

İstanbul Büyükşehir Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ’a ait olduğu iddia edilen fotoğraf Ankara’da ciğercilik yapan Naci Orki’ye ait.

CHP Milletvekili profesyonel halde hazırlanan fotoşopu nasıl elde ettiğini açıklamadı.

Göksel Gümüşdağ kimdir

10 Ekim 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Göksel Gümüşdağ, Makedonya göçmeni olan bir aileye mensutur. Anadolu Üniversitesi mezunu olan Göksel Gümüşdağ, Gümüşdağ Elektronik’in yönetim kurulu başkanıdır. Siyasete 2002 yılında Ak Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeliği -Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak giren Göksel Gümüşdağ, Küçükçekmece ilçesi Belediye meclis üyeliği, grup başkanvekilliği görevinden sonra 2004’te İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis üyeliğine ve eğitim, gençlik spor ve kültür komisyonu başkanlığına, 2007, 2009 ve 2014 yıllarında ise İBB Meclis’i ikinci başkan vekilliğine seçildi ve halen bu görevde yer almaktadır.

2014’ten beri Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığını 2017 yılında Dursun Özbek’e devreden Gümüşdağ, şimdi İstanbul Başakşehir Spor kulübü başkanlığını yapmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin