FETÖ tetikçisi Michael Rubin: PKK yakında İHA’lar ile Türkiye’ye saldıracak

84

FETÖ’nün ABD’deki sözcülerinden Michael Rubin son yazısında PKK’nın yakında ülkemize insansız hava araçları ile saldıracağını söyleyerek tehdit etti.

Terör örgütü PKK’nın işgal ettiği Suriye’de bir takım sorunlar yaşatsa da Türkiye’deki mevcut durumdan daha iyi bir durumda olduğunu iddia eden Rubin, Türkiye’nin Afrin’de etnik temizlik yaptığını iddia etti.

Terör örgütü PKK’nın yalanlarını yazısında sürdüren Rubin, Afrin’e düzenlenen Zeytin Dalı Harekâtı sırasında en az 100 sivilin öldürüldüğünü iddia etti.

Terör örgütü PKK’nın Zeytin Dalı Harekâtı sırasında söylediği yüzlerce yalandan bir kısmını deşifre etmiştik:

Türkiye’nin terörle mücadelesini de baltalamaya çalışan Rubin, geçtiğimiz aylarda imha edilen PKK elebaşlarından İsmail Özden’den de övgüyle bahsetti.

FETÖ tetikçisi Rubin terör örgütü PKK’nın yakında SİHA teknolojisine sahip olacağını iddia ederken, kendisini de masum bir analist olarak göstermeye çalıştı.

PKK’nın Türkiye’ye saldıracağı SİHA’ları bulmakta zorlanmayacağını iddia eden Rubin bu SİHA’ların Rus malı olacağını ima etti. Türkiye ile Rusya’nın İdlib için Soçi’de yaptıkları mutabakatın hemen ardından bu yazının gelmesi de Soçi Mutabakatının ABD ve FETÖ tarafından baltalanmaya çalışılacağı şeklinde yorumlandı.

Terör örgütü PKK’nın Silahlı İnsansız Hava Araçları ile saldırmasının TSK’ya göre daha kolay olduğunu iddia eden Rubin, Ankara ve Beştepe Külliyesini hedef gösterdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin