Scroll Top

Özel Haber: Terörist Gülen’den Emre Uslu’ya tehdit!

4891

Fetullahçı Terör Örgütü lideri Fetullah Gülen ABD’de lüks villada yaşadığı ortaya çıkan Emre Uslu’yu sert dille uyardı. Geçtiğimiz günlerde ABD’nin Virginia eyaletinin Fairfax kentinde 2015’te 370 bin dolara satın aldığı belirtilen lüks bir evde yaşadığı ortaya çıkan firari FETÖ’cü Emre Uslu, örgüt içinde tartışmalara neden oldu. Terör örgütü lideri Fetullah Gülen’de örgüt mensuplarına talimat verdiği haftalık konuşmasında, Emre Uslu’yu isim vermeden sert dille eleştirdi. Teörist Fetullah Gülen konuşmasında:

“Onları(FETÖ’cüleri kast ediyor) mahcup edecek büyük/küçük, bir arpa kadar bir şeyle, bir arpa kadar haram yemekle de olsa, ‘Bu da haram yiyor!’ dedirtmek suretiyle, kardeşlerimi yere baktıracaksam, Allah’ım, o arpayı yemeden, canımı al!” Huzurunuzda da tekrar ediyorum: Allah’ım, canımı al! dedi.

Konuşmasına, “O arpa kadar haramı yememeye dikkat ettim; şimdiye kadar dikkat ettim. Bana ait olmayan arpa kadar şeye elimi sürmemeye çalıştım. Ama insanız, Şeytan bir zeyğ, bir zelle yaşatabilir. Hakkım yok benim bu kardeşlerimi mahcup etmeye. Onların da hakları yok birbirini mahcup etmeye ve Kıtmîrlerini/köpeklerini mahcup etmeye; hakları yok!”  diyerek devam eden terörist Fetullah Gülen’in sinirli olduğu gözlemlendi.

Fetullah Gülen daha sonra konuşmasına: “Allah’ım, beni kardeşlerimle, kardeşlerimi de benimle mahcup etme/utandırma, itibarsızlığa mahkûm etme! cümlesi, bu mülahaza ile söylenmiş bir söz. Her birerlerimize bu mevzuda heyetin namusu/şerefi/haysiyeti mülahazasıyla hassas yaşamak düşüyor. Gözümüzü kontrol etmekten kulağımızı kontrol etmeye kadar.. dilimizi kontrol etmeye kadar. hayat tarzımızı, üslubumuzu kontrol etmeye kada. ‘Bu da nereden? Bu da nasıl elde edildi?’ dedirtmeden, hayatımızı gayet nezihâne sürdürmemiz gerekiyor.” diyerek bitirdi.

Bu açıklamayla, örgüt mensuplarını bir arada tutmak için azami gayret gösteren FETÖ’nün lüks yaşantısıyla gündem olan Emre Uslu ve diğer firari FETÖ’cülere, “yaşantınızı gizleyin, örgütü bir arada tutmak sizin canınızdan daha değerli.” mesajı verdiği iddia edildi.

Benzer gönderiler