LGBT sapkınlığı çocuklara musallat oldu

Çocuklara LGBT sapkınlığı aşılamak için merkez kurmuşlar

Küresel işgalin aparatı olan LGBT sapkınlığı küçük çocuklara kadar uzandı. Milat Gazetesi’nden Özlem Doğan “Tarlabaşı Toplum Merkezi”nin eğitim adıyla verdiği sapkın eğitimi haberleştirdi. Özellikle mülteci çocukları seçen “eğitim merkezi”nde görev yapan ve Cumhuriyet Halk Partisi Şişli İlçe Teşkilatında da çalıştığı ortaya çıkan Ceren Suntekin’in eğitim verdiği merkezde küçük çocuklara cinsellik eğitimi adı altında eşcinsel olmaları empoze ediliyor. Merkezde ayrıca terör örgütü PKK’nın propagandası da açıkça yapılıyor. Türkiye dışından aldığı fonlarla İstanbul Tarlabaşı’nda açılan merkezde Türk, Kürt, mülteci ve Roman çocuklarının beyinleri yıkanıyor. Avrupa Birliği’nde bile 18 yaş altı çocukların LGBT propagandasına maruz kalıp kalmayacağı tartışılırken, Türkiye’de İstanbul’un göbeğinde bu pervasızca gerçekleşiyor.

Tarlabaşı Toplum Merkezi 2006 yılında kuruldu. Eşcinsellik başta olmak üzere her türlü sapkınlığı normalleştiren “Beraberce Derneği’”, KAOS GL gibi LGBTİ+  gibi kurumlarla ortaklaşa çalışan merkez “Parlayan Çocuklar” adını verdiği dergi ile çocukları istismar ederek, onların LGBT pozlar vermesi sağlanıyor.

Sapkınlığa sponsor olmak için sıraya girdiler

Tarlabaşı Toplum Merkezi’nde çocukların zihnini bulandırmak için bir de kütüphane bulunuyor. Reşit olmayan çocuklara eşcinsellik propagandası yapan çok sayıda kurum var. Bunların içerisinde cezaevindeki Osman Kavala ile teması olan kuruluşun olduğu dikkat çekti.  Sivil Toplum İçin Destek Vakfı, UNDP, IBM, EMpower, Consulate General of Sweeden ve SABANCI Vakfı, ICC, FES, Alman Uluslarası İşbirliği Kurumu(GIZ) destekleyenler arasında. Tarlabaşı Toplum Merkezi’nin bağlı bulunduğu AçıkAçık’ın yönetim kurulunda ise Koç Üniversitesi, ÖRAV, Greenpeace, İstanbul Bilgi Üniversitesi gibi bilindik isim ve kuruluşlar yer alıyor.

LGBT sapkınlığı için saldırganlaştırlar

Tüm dünyada çocuklar üzerinde etkisini gösteren LGBT sapkınlığı, Türkiye’de kendisine alan açmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyor. Geçtiğimiz yıl bu tehlikeye dikkat çeken Diyanet İşleri Başkanı Profesör Doktor Ali Erbaş’a kamuoyu büyük destek vermişti. Ancak bünyesinde LGBT merkezi de bulunan Ankara Barosu, yayınladığı küstah bildiri ile İslam’a saldırarak içindeki nefreti ortaya koymuştu.

Tarlabaşı Eğitim Merkezi’nde çocuklara LGBT sapkınlığının eğitimi verildiğini ortaya çıkaran Milat Gazetesi yazarı Özlem Doğan’a sosyal medyadan saldırılar başladı.