Rasmus Paludan Müslümanlara kafayı taktı: Danimarka’dan gönderelim

Rasmus-Paludan

Stram Kurs (Sıkı Yön) Parti lideri Rasmus Paludan görüşlerini parti liderleri listesine yazdı.

“Hiçbir demokrasi, kitleler halindeki Müslümanları entegre etmeyi başaramadı bunun nedeni ise, bunun mümkün olmamasıdır.”

Rasmus Paludan yerleşik partilerin göçe izin vererek Danimarka’ya felaket getirdiğini, bu durumun yalnızca Müslümanları -hukukun üstünlüğü temelinde- tekrar ülkeden göndererek çözülebileceğini, böylece Danimarkalılar kendilerini tekrar evlerinde ve Danimarka’da güvende hissedebileceğini açıkladı.

Stram Kurs Partisi, Müslümanların 51 Müslüman ülkesinin hepsinde bol şansa sahip olmalarını dilediğini ancak kendi ülkelerinden uzak durarak bunu yapmalarını istediğini belirtti.

Stram Kurs Partisi Müslümanların gitmesi isteğini, “Diğer ülkeler Müslüman kültürüyle zenginleştirileceklerse buyursunlar, bizi ilgilendirmez ancak bize göre 40 yıldan fazla bir süredir devam eden mutsuz bir evlilikten sonra acilen boşanmak lazım.” sözleriyle açıkladı.

“Bir Türk ailesini gönderdiğimiz zaman, uğranacak zarar çok sınırlıdır çünkü Türklerin kendilerini orada evlerinde hissedebilecekleri başka bir ülke -Türkiye- var. Orada Türkçe konuşuyorlar. Kültürleri ve dinleri aynı. Bu şekilde, Müslümanlar da birçoğunun açıkça nefret ettiği Danimarka yaşam tarzından muzdarip olmazlar.

Aslında boşanma, kolayca ayrı ayrı mutlu olabilecek tüm taraflar için en iyisidir. Ve elbette boşanmada, taşınan yabancılar olmalı. Danimarkalıların gidecek başka bir ülkesi yok. Biz Danimarka’yı önceki nesillerden miras aldık ve birçoğunu, savunduğumuz her şeyi hor gören yabancı ülkelerden gelmiş insanlara verme hakkımız yok.

Aksine Danimarka’yı atalarımızdan aldığımız gibi, aynı güvenli durumda, torunlarımıza bırakma sorumluluğumuz var.” diyerek Müslümanlar hakkındaki nefret söylemlerine devam etti.

Kaynak:
© Batı Raporu

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın