Türkiye, Rolls-Royce için son derece önemli

Rolls-Royce Motor Cars Merkez Avrupa ve Doğu Avrupa İletişim Direktörü Frank Tiemann, Rolls-Royce tarihinin ilk SUV modeli Cullinan’ın Rolls-Royce motorlu otomobiller için tamamen yeni bir başlangıç noktası olduğunu vurguladı ve şirketin geçmişine bakıldığında “off-road” sürüş için kullanılan arabalar bulunduğunu ancak bunların dört çeker olmadığını söyledi.

Frank Tiemann, yeni modelde müşteri taleplerini dikkate aldıklarını belirterek, “Biz uzun yıllar boyunca dünya genelindeki müşterilerimizi, bayilerimizi ve müşterilerimizi dinleyerek onların talepleri doğrultusunda onların Rolls-Royce’tan böyle bir araç beklediklerini belirtmelerinin sonucunda bu aracı geliştirdik.” açıklamasında bulundu.

“Bazı ülkelerdeki zengin insan sayısının 10 ila 15 yıl içinde ikiye katlanacağı tahmin ediliyor. Türkiye de bu pazarlardan biri. Bu yüzden Türkiye, bizim için son derece önemli ve şimdikinden daha da önemli olacak.” dedi.

İngiliz Başkonsolosu Sayın Judith Slater de “Rolls-Royce, Royal Motors ile birlikte Türkiye pazarında beklentilerin çok üzerinde bir başarı elde etti. Her gelen yeni modelle gençleşen Rolls-Royce, ilk SUV’u Cullinan ile birlikte sadece şehir hayatında konfor ve lüks arayanlara değil, macera tutkunlarını da kendine çekiyor.” diyerek sözlerini tamamladı.

Benzer gönderiler