Scroll Top

FETÖ turla Bosna seyahati!

C9MsyXTXkAA_D1v

Deniz Baykal’a kurulan kaset kumpasının ardından genel başkanlık koltuğuna oturan Kemal Kılıçdaroğlu, CHP tabanının şüphelerine rağmen FETÖ mensuplarıyla yakın ilişki kurmaktan çekinmedi.

Kılıçdaroğlu’nun FETÖ’nün gerçekleştirdiği 7 Şubat MİT kumpasından sonra,  25-26 Nisan 2012 tarihlerinde gerçekleştirdiği Bosna Hersek ziyaretinde, FETÖ’nün oldukça önemli bir ismini yanından ayırmadığı ilk kez ortaya çıktı. Uçakta Kılıçdaroğlu’nun hemen yanında oturan ismin Adem Yavuz Arslan olduğu görülüyor. FETÖ’ye bağlı Fidan Tour tarafından organize edilen programda, Kılıçdaroğlu’nun FETÖ okullarında okuyan çocuklar tarafından karşılandığı göze çarpıyor.

CHP GENEL BASKANI KEMAL KILICDAROGLU BOSNA HERSEK HAVAALANINDA TURKCE EGITIM GOREN COCUKLAR TARAFINDAN CICEKLERLE KARSILANDI
Kılıçdaroğlu, FETÖ okulunda eğitim gören öğrenciler tarafından karşılandı.

FETÖ’nün medya yapılanmasının önemli isimlerinden biri olan Adem Yavuz Arslan, 17 Aralık darbe girişiminin ardından ABD’ye firar etti. Kılıçdaroğlu’nun kapalı kapılar ardında Adem Yavuz Arslan ve diğer FETÖ’cü isimlerle yaptığı görüşmeler kamuoyu tarafından merak ediliyor.

Adem Yavuz Arslan Kılıçdaroğlu FETÖ CHP
Adem Yavuz Arslan’ın Bosna Hersek ziyareti boyunca Kılıçdaroğlu’nun yanından ayrılmadığı görülüyor.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Bosna Hersek ziyaretinde yanından ayırmadığı danışmanı, Faruk Lağoğlu daha sonra Zaman Gazetesinde yazar olmuş, FETÖ’nün televizyonu STV’de FETÖ’yü savunmuştu.

Kılıçdaroğlu, 17 Aralık darbe girişiminden kısa bir süre önce de ABD’ye gitmiş ve burada FETÖ’nün lobi kuruluşlarının tepe yöneticileriyle görüşmüş ve birlikte poz vermişti.

Benzer gönderiler