Özel Haber: FETÖ elebaşı dünyaya “bizden istifade edin” dedi

Screenshot_3

Fetullahçı Terör Örgütü elebaşı Gülen, son konuşmasında Batılı ülkelere “Türkiye aleyhine kullanacağınız çok şey biliyoruz, bizden istifade edin” mesajı verdi. Elebaşı Gülen, terör örgütünün ABD’deki merkezinden yaptığı açıklamayı Youtube üzerinden yayınladı.

FETÖ elebaşı, örgüt üyelerinin kaçtıkları Batılı ülkelere şirin görünmeleri için yapacaklarını sayarken:

“Evet, bunlarla beraber yol yürünebilir, bir hedefe varılabilir. Bunlar, aynı zamanda bâkir dimağlar; bunlardan istifade edilebilir. Bildikleri çok şeyler vardır, istifade edebiliriz!” dedi.

“Alış veriş gibi düşünün”

Örgüt elebaşı konuşmasının devamında, şunları söyledi:

“Hani sosyal tarihçiler diyorlar ki: ‘Fâtih milletlerin, başkalarına verdiği şeyden daha ziyade mağlup milletlerden aldıkları olmuştur; aldıkları/öğrendikleri daha çok olmuştur!’ Şimdi de meseleyi farklı bir zaviyeden, aynı şekilde düşünebilirsiniz. Alırsınız-verirsiniz; alacağınız da nice şeyler vardır. Belki onlardan alacağınız şeyler, vereceğiniz şeyleri verme adına bir yol açma demektir, bir güzergâh demektir; ‘Bunlarla alış-veriş olabiliyor!’ denmesinin vesilesidir.” dedi.

FETÖ firarisi polis ABD’deki kumpas davasında tanık oldu

FETÖ elebaşının bu konuşmasından hemen sonra firari terörist Hüseyin Korkmaz, ABD’deki kumpas davasında tanık olarak konuştu.

Eski İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şubesi Komiser Yardımcısı Korkmaz, 17/25 Aralık soruşturmasında “1 numara” dedikleri kişinin Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu söyledi.

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın