CHP’li isimden provokasyon: Fahrettin Altun’un evinin önünde yakalandı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un Kuzguncuk’taki eviyle ilgili Cumhuriyet gazetesi tarafından ortaya atılan asılsız iddiaların ardından CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş, Altun’un evinin önünde kaçak fotoğraf çekerken yakalandı.

İletişim Başkanı Altun’un Üsküdar’daki ‘daimi koruma’ altındaki konutunun önüne Ford Kuga marka bir araçla giden CHP’li Özçağdaş, cep telefonunu çıkarıp evin fotoğraflarını çekmeye başladı.

Fahrettin Altun’un evinin önünde üç kişinin araçtan inip fotoğraf çektiklerini gören koruma polisleri duruma müdahale etti. Polisler, CHP’li isimlerin yanına giderek “Bu ikamet ve konut sahibi kişi daimi korunma altında, fotoğraflama yapmak yasak ve izne bağlı” uyarısı yaptı.

Polislerin uyarısına rağmen cep telefonu ile fotoğraf çekmeye çalışan Özçağdaş, “CHP Üsküdar İlçe Başkanı olduğunu, daha sonraki günlerde tekrar gelerek fotoğraf çekeceğini” söyleyerek evin önünden uzaklaşmak istedi.

Koruma polislerinin “bekle” uyarısını dinlemeden de olay yerinden kaçtı. CHP’li Özçağdaş’ın fotoğrafları kime servis edeceği merak konusu oldu.

Fatmanur Altun’dan haklı bir tepki: “Ben bir anneyim”

CHP Üsküdar İlçe Başkanı’nın iki partili ile birlikte İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un Kuzguncuk’taki evini yasa dışı şekilde fotoğraflamasına Altun’un eşi Fatmanur Altun’dan sert tepki geldi.

Altun sosyal medya hesabından şunları kaleme aldı:

“Ben bir anneyim. Her anne gibi çocuklarımın ve ailemin güvende olduğunu hissederek yaşamak istiyorum. Evimin ve ailemin mahremine girerek, çocuklarımın en temel güven duygusunu paramparça ederek ne elde edeceksiniz? Elde ettiklerinizin hayrını görecek misiniz?! Tarifsiz üzgünüm.”

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın