Scroll Top

Kanadalı ırkçı Afrikalı küçük bir kızı satın aldı

kanada-ırkçı-afrika

Kanadalı ırkçı 8 yaşındaki Afrikalı kızı köle olarak satın aldı

Kanada’nın Montreal kentinde yaşayan 60 yaşındaki Sylvain Villemaire adlı bir ırkçının, 8 yaşındaki bir kız çocuğunu Afrika’daki ailesinden köle olarak satın aldığı ortaya çıktı. Villemaire’nin evinde tesadüfen bulunan kızın 3 yıldır cinsel istismara maruz kaldığı belirlendi. Irkçının evinde 8 bin çocuk istismarı görüntüsü bulundu. Villemaire, 8 yaşındaki Afrikalı kızı satın aldığı ve ona cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle 18 yıl hapis cezasına çarptırıldı. CTV’nin yapmış olduğu habere göre, Montreal polisi, çocuk istismarı görüntüleriyle ilgili açtığı soruşturma kapsamında, 60 yaşındaki ırkçı Sylvain Villemaire’yi gözaltına aldı. Zanlının evinde tesadüfen bulunan 11 yaşındaki Afrikalı kızın ismi açıklanmadı. Polis kızın 8 yaşındayken Afrika’dan geldiğini öğrendi. Soruşturmayı derinleştiren polis, küçük kızın 3 yıldır cinsel istismara uğradığı öğrendi.

kanada-ırkçı-afrikalı-kız
Kanadalı ırkçı 8 yaşındaki Afrikalı kızı köle olarak satın aldı

Kanadalı ırkçıya 18 yıl hapis

Villemaire, Yargıç Pierre Labelle tarafından “reşit olmayanların cinsel istismarı, insan ticareti ve çocuk istismarı görüntüleri bulundurmak ve dağıtmak” suçlandı. Bu suçlardan dolayı da 18 yıl hapis cezasına mahkum edildi. Yargıç Labelle, Villemaire’nin internet ve sosyal medya kullanmasını 25 yıl boyunca ve oyun alanları ile yüzme havuzları gibi 16 yaşından küçük çocukların sıkça ziyaret ettiği halka açık yerlere girişini de süresiz olarak yasakladı.

Kanada’da ırkçı olayların sonu gelmiyor

Kanada‘nın Ontario eyaletine bağlı London kentinde 6 Haziran gecesi kamyonetini kaldırımda yürüyen beş kişilik ailenin üzerine süren saldırgan, 74 yaşındaki Talat Afzaal ile 46 yaşındaki oğlu Salman Afzaal ve 44 yaşındaki eşi Madiha Salman ile 15 yaşındaki kızları Yumna Salman’ın ölümüne neden olmuştu. Saldırıdan ağır yaralı kurtulan ailenin 9 yaşındaki oğulları Fayez Salman’ın hastanedeki tedavisi sürüyor. Saldırgan Nathanial Veltman, olay yerine 6 kilometre mesafedeki Cherryhill Bulvarı’nda gözaltına alınmıştı. Kanada Başbakanı Justin Trudeau, olayla ilgili “Bu öldürme tesadüf değildi. Bu, topluluklarımızdan birinin kalbinde nefretle motive edilen bir terörist saldırıydı” ifadelerini kullanmıştı. London Polisi tarafından yapılan açıklamada, saldırının ailenin Müslüman olmasından dolayı gerçekleştirildiği belirtilmişti.

Benzer gönderiler