Özel Haber: Clinton ailesinin “laneti” temas edenleri öldürüyor

clinton

Cumartesi günü, ABD’nin en meşhur tutuklusu olan multimilyoner Jeffrey Epstein, Manhattan’daki hücresinde ölü bulundu.

Olay, Jeffrey Epstein’ın çocuk istismarı davasına ilişkin önceden gizli tutulan 2 bin mahkeme dosyasının halka açılmasından hemen sonraki gün gerçekleşti.

Dosyalarda, Bill Clinton’ın Jeffrey Epstein’ın çocuk istismarı adasında verdiği özel partiye de değiniliyordu.

Clinton, Epstein’ın özel uçağında en az 27 seyahat gerçekleştirdi. Bu uçuşların büyük çoğunluğunda reşit olmayan kızlar bulunuyordu.

Epstein’ın 3 hafta önce intihara teşebbüs etmiş olmasına rağmen, hapishane gardiyanları gerekli olan 30 dakikalık hücre teftişini gerçekleştirmedi.

Epstein, Cumartesi sabahı erken saatlerde ölü bulundu.

Jeffrey Epstein, Clinton ailesi ile ortaklık veya tanışıklığı olup, halka açık olarak ifade vermeden önce gizemli şekilde ölen yahut intihar eden kişilerin uzun listesine eklenen en yeni isim oldu.

2016 yılında CBS Las Vegas, Bill ve Hillary Clinton’ın aile dostları arasından gizemli şartlarda öldüğü iddia edilenlerin bir listesini yayımladı.

İşte o liste:

1 – James McDougal

Clinton Ailesinin hüküm giyen Whitewater ortağı McDougal’ın, hücre hapsi esnasında geçirdiği kalp krizi sonucu öldüğü iddia ediliyor. McDougal, Ken Starr soruşturmasının en önemli tanıklarından biriydi.

2 – Mary Mahoney

Eski bir Beyaz Saray stajyeri olan Mahoney, 1997 yılının Temmuz ayında Georgetown’daki bir Starbucks kahve dükkanında öldürüldü. Cinayet, Mahoney’in Beyaz Saray’da yaşadığı cinsel taciz hikayesini halka açık olarak anlatacağını bildirmesinden hemen sonra gerçekleşti.

3 – Vince Foster

Eski bir Beyaz Saray müşaviri olan Foster, aynı zamanda Hillary Clinton’ın Little Rock’daki Rose Hukuk firmasından iş arkadaşıydı. Foster, başına aldığı kurşun yarası sonucu öldü. Ölüm kayıtlara intihar olarak geçti.

4 – Ron Brown

Ticaret Bakanı ve eski DNC başkanı. Uçak kazası sonucu çarpmanın etkisiyle öldüğü açıklandı. Soruşturmaya yakın bir patolog, Brown’ın kafatasının tepesinde, kurşun yarasını andıran bir delik olduğunu belirtti. Ölümünden önce bir süredir sorgulanan Brown, halka açık olarak savcılarla anlaşmaya sıcak baktığını söylemişti. Uçaktaki insanların geri kalanı da Brown ile birlikte öldü. Birkaç gün sonra, hava trafik kontrol görevlisi de intihar etti.

5 – C. Victor Raiser, II

Clinton para toplama kampanyasının önemli oyuncularından biri olan Raiser, 1992 yılının Temmuz ayında özel uçağının kaza yapması sonucu öldü.

6 – Paul Tulley

Demokratik Ulusal Komite Politik Direktörü olan Tulley, 1992 yılının Eylül ayında Little Rock’daki otel odasında ölü bulundu. Tulley, Clinton tarafından “iyi bir dost ve güvenilir bir danışman” olarak nitelendirilmişti.

7 – Ed Willey

Clinton bağış toplayıcılarından biri olan Willey, 1993 yılının Kasım ayında Virginia eyaletinde ormanın derinlikerinde başına aldığı kurşun yarası sonucu ölü bulundu. Ölüm kayıtlara intihar olarak geçti. Ed Willey, eşi Kathleen Willey’nin oval ofiste Bill Clinton tarafından elle tacize uğradığını iddia ettiği gün öldü. Willey, Clinton bağış toplama kampanyalarının bazılarında yer almıştı.

8 – Jerry Parks

Clinton’ın Little Rock’taki valiliğe ait emniyet timinin müdürü olan Parks, şehrin hemen dışında, ıssız bir kavşakta aracına ateş açılması sonucu öldü. Oğlu, Parks’ın öldürülmeden önce Clinton hakkında bir evrak dosyası hazırladığını söyledi. İddialara göre Parks, Clinton’ı dosyalardaki bilgileri ifşa etmekle tehdit etmişti. Ölümünden hemen sonra, evindeki dosyalar gizemli şekilde kayboldu.

9 – James Bunch

Silahla intihar sonucu öldü. Bunch’ın, içinde Texas ve Arkansas’da fuhuş ziyaretleri yapan nüfüzlu kişilerin isimlerinin yazdığı bir “Kara Defter” sahibi olduğu rapor edildi.

10 – James Wilson

1993 yılının Mayıs ayında, kendini asarak intihar ettiği belirtildi. Wilson’ın Whitewater ile bağlantıları olduğu söyleniyor.

11 – Kathy Ferguson

Arkansas eyalet polisi Danny Ferguson’ın eski eşi, 1994 yılının Mayıs ayında, başında aldığı kurşun yarasıyla evinin oturma odasında ölü bulundu. Ölüm, odada Ferguson’ın seyahat hazırlıkları yaptığını gösteren valizler olmasına rağmen, kayıtlara intihar olarak geçti. Danny Ferguson, Bill Clinton ile birlikte Paula Jones davasının müşterek davalısıydı. Kathy Ferguson’ın, Paula Jones için ilave tanık rolü üstlenmesi muhtemeldi.

12 – Bill Shelton

Arkansas eyalet polisi olan Shelton, Kathy Ferguson’ın nişanlısıydı. Kathy’nin ölümünün kayıtlara intihar olarak geçmesini kabul etmeyen Shelton, 1994 yılının Haziran ayında nişanlısının mezarının başında kurşun yarası sonucu ölü bulundu. Ölümü, tıpkı nişanlısı gibi, kayıtlara intihar olarak geçti.

13 – Gandy Baugh

Clinton’ın arkadaşı Dan Lassater’in avukatı olan Baugh, 1994 yılının Ocak ayında, yüksek bir binanın penceresinden atlaması sonucu öldü. Müvekkili, hüküm giymiş bir uyuşturucu dağıtıcısıydı.

14 – Florence Martin

CIA muhasebecisi ve taşeronu olan Martin’in, Arkansas eyaletinin Mena şehrindeki Barry Seal havaalanı uyuşturucu kaçakçılığı davasıyla ilgisi vardı. 3 kurşun yarası sonucu öldü.

15 – Suzanne Coleman

Coleman’ın Clinton ile Arkansas Başsavcısıyken ilişki yaşadığı iddia edildi. Başının arkasına aldığı kurşun yarası sonucu öldü. Ölüm kayıtlara intihar olarak geçti. Öldüğü zaman hamile olduğu açıklandı.

16 – Paula Grober

Grober, 1978 yılından 1992 yılının Aralık ayındaki ölümüne kadar Clinton’ın işaret dili tercümanlığını yaptı. Tek araçlı bir yol kazası sonucu öldü.

17 – Danny Casolaro

Araştırmacı gazeteci Casolaro, Mena Havaalanı ve Arkansas Kalkınma Finansmanı yetkilileriyle ilgili yürüttüğü araştırmanın ortasında, nedeni bilinmez bir şekilde bileklerini kesti.

18 – Paul Wilcher

1980 yılının “Ekim Sürprizi” ve Casolaro ile birlikte Mena Havaalanındaki yolsuzluk ile ilgili araştırmalar yürüten avukat Wilcher, 22 Haziran 1993 tarihinde, Washington DC’deki apartman dairesinin tuvaletinde ölü bulundu. Wilcher, ölümünden 3 hafta önce Janet Reno’ya bir rapor teslim etmişti.

19 – Jon Parnell Walker

Resolution Trust Şirketi için Whitewater soruşturmacılığı yapan Walker, 15 Ağustos 1993 tarihinde Virginia eyaletinin Arlington ilçesindeki apartman dairesinin balkonundan aşağı atlayarak öldü.

O günlerde, Morgan Guaranty Skandalını araştırıyordu.

20 – Barbara Wise

Ticaret Departmanında görevli olan Wise, Ron Brown ve John Huang ile yakın çalışmalar içindeydi. Ölüm nedeni hâlâ belirsiz. 29 Kasım 1996 tarihinde, morluklar içindeki çıplak bedeni, kendi ofisinde kilitlenmiş şekilde bulundu.

21 – Charles Meissner

Ticaret Bakanı Yardımcısı olan Meissner, John Huang’a özel güvenlik izni vermesinden hemen sonra küçük bir uçak kazası sonucu öldü.

22 – Dr. Stanley Heard

Ulusal Kayropraktik Sağlık Hizmetleri Danışma Komitesi Başkanı olan Dr. Heard, avukatı Steve Dickson ile beraber küçük bir uçak kazasında öldü. Dr. Heard, Clinton’ın istişare kurulunda görev almanın yanı sıra, Clinton’ın annesi, üvey babası ve kardeşini de bizzat tedavi etmişti.

23 – Barry Seal

Arkansas’ın Mena şehrinde uyuşturucu kaçıran TWA pilotu Seal’ın ölümü bir kaza değildi.

24 – Johnny Lawhorn, Jr.

Otomobil tamircisi olan Lawhorn, dükkânında bırakılan bir aracın bagajında Bill Clinton’a yazılmış bir çek buldu. Arabasının bir elektrik direğine çarpması sonucu ölü bulundu.

25 – Stanley Huggins

Madison Guaranty soruşturmacılarından olan Huggins’in ölümü kayıtlara intihar olarak geçti, ancak rapor asla yayımlanmadı.

26 – Hershell Friday

Clinton’ın avukat ve bağış toplayıcılarından biri olan Friday, 1994 yılının Mart ayında uçağının patlaması sonucu öldü.

27 – Kevin Ives ve Don Henry

Dava, “tren raylarındaki çocuklar” davası olarak biliniyor. Raporlar, iki çocuğun Mena Havaalanı’ndaki uyuşturucu operasyonuna tanık olmuş olabileceklerini gösteriyor. Çok tartışılan davada, çocukların ölüm nedeni ilk olarak tren raylarında uyuyakalmak olarak kayıtlara geçmişti. Daha sonra yayımlanan raporlar, iki çocuğun tren raylarına yerleştirilmeden önce öldürülmüş olduğunu öne sürdü. Dava ile ilgisi olan kişilerin birçoğu büyük jürinin karşısına çıkamadan öldü.

Aşağıda verilen isimler Ives / Henry davası hakkında bilgi sahibi kişilerdi:

28 – Keith Coney

1988 yılının Temmuz ayında, motorsikletinin bir kamyonun arkasına çarpması sonucu öldü.

29 – Keith McMaskle

113 kez bıçaklanarak, 1988 yılının Kasım ayında öldürüldü.

30 – Gregory Collins

1989 yılının Ocak ayında kurşun yarası sonucu öldü.

31 – Jeff Rhodes

1989 yılının Nisan ayında, cansız bedeni kurşunlanmış, tahrip edilmiş ve yakılmış hâlde bir çöplükte bulundu.

32 – James Milan

Başı kesilmiş biçimde bulundu, ancak tetkik memuru ölümünün doğal nedenlerden olduğunu açıkladı.

34 – Richard Winters

Ives / Henry davasının şüphelilerinden biri olan Winters, 1989 yılının Haziran ayında bir soygun esnasında öldürüldü.

Clinton’ın korumaları arasından ölen kişilerin listesi:

 

35 –  William S. Barkley, Jr.

36 –  Scott J. Reynolds

37 –  Brian Hanley

38 –  Tim Sabel

39 –  William Robertson

40 –  William Densberger

41 –  Robert Kelly

42 –  Gary Rhodes

43 – Steve Willis

44 – Robert Williams

45 – Conway LeBleu

46 – Todd McKeehan

Ve en yeni isim:

47 – Seth Rich

DC çalışanı Rich, 10 Temmuz’da “gasp edilip” hiçbir eşyası çalınmaksızın öldürüldü. Wikileaks’in kurucusu Assange, Rich’in DNC email skandalı ile ilgili bilgi sahibi olduğunu iddia etti.

 

Ve şimdi de listeye multimilyoner Jeffrey Epstein’ı ekleyebiliriz.

Benzer gönderiler