“Benim oğlum Siyonistlerle, kafirlerle, haçlılarla cihat ederken şehit oldu”

diyarsehit8801

Şehit düşen polis Ahmet Alp Taşdemir’in imam olan babası İbrahim Taşdemir, “Siyonistlerle, kafirlerle, haçlılarla cihat ederken benim oğlum şehit oldu” dedi.

Diyarbakır’da PKK’ya yönelik operasyonda şehit düşen polis memuru Ahmet Alp Taşdemir’in şehit haberi, İzmir’in Selçuk ilçesinde yaşayan babasına ulaştı. Şehit düşen polis Ahmet Alp Taşdemir’in imam olan babası İbrahim Taşdemir, şehit oğlunun arkasından oğluyla gurur duyduğunu açıklayan açıklamalarda bulundu. Baba Taşdemir’in muhteşem konuşması sosyal medyada yüzlerce kez paylaşıldı.

Baba Taşdemir, ecdadın yüzyıllar boyunca hilal ve ezanı yücelttiğini belirterek şöyle konuştu:

“Bu ezan ve bayrak, necip milletin omuzunda yücelmeye devam edecek. Benim oğlum peygamberlerin yanında olan şehadet makamına ulaştı. Doğduğunda Rabbim bizi şereflendirmişti, şehit olarak ölümüyle de yine şereflendirdi. Bunun için ben Rabbimin hükmüne boyun eğdim. Hiç şikayetim yok. Rabbimizden gelen başım gözüm üstüne. Bizim ümmetimiz, milletimiz, vatanımız sağ olsun. Allah bu millete zeval vermesin. Siyonistlerle, kafirlerle, haçlılarla cihat ederken benim oğlum şehit oldu, bundan şeref duyuyorum. Elhamdülillah Rabbim bize böyle bir makamı lütfetti. Şeref duyuyorum.”

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın