Özel Haber: Can Dündar vatan hainliğinin belgeselini çekti

640x360_3ad54768-02b7-44dd-8f5a-65e0f6f9f72b

Alman devlet televizyon kanalı ARD vatan haini Can Dündar’ın “Almanya Sürgünü” isimli belgeseline yer verdi. Can Dündar “Ölüm ve sürgün arasında bir seçim yapmam gerekiyordu. Sürgünü seçtim” sözleriyle başlıyor ve yalanlarla devam ediyor.

FETÖ’den aldığı ihanet görüntülerini “Türkiye DEAŞ’a silah yardımı yapıyor” yalanıyla Cumhuriyet gazetesinde yayınlayan Can Dündar, önce mahkemede sonra Avrupa Parlamentosunda bunun yalan olduğunu itiraf eden Can Dündar kendini düşünce suçlusu gibi göstermeye devam ediyor.

Belgeselde 15 Temmuz darbesine açıkça destek olan ve 15 Temmuz darbesini protesto eden halkımıza hakaret eden, kaçak Mustafa Altıoklar da yer alıyor. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Can Dündar’ın Almanya’da kurduğu medya kuruluşundan “köle muamelesi gördüğü için” istifa ettiğini açıklayan Hayko Bağdat’ı da görüyoruz.

Can Dündar, Alman Devlet Televizyonu’na Mit Tırları Kumpasında beraber görev aldığı FETÖ sanığından aldığı villadan elbette bahsetmiyor.  Onun tek görevi var Cumhurbaşkanı’nın şahsında Türkiye’yi karalamak.

Almanya’da toplu taşıma araçlarını güvenli olmadığı için kullanmadığını söyleyen Can Dündar taksiye binemediğini söylüyor. Taksi şoförleri ise “O bir vatan haini, büyük bir vatan haini. Onu asla aracıma almam” diyorlar.

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın